ENGELLİ SPORCULARIMIZDAN, ATLETİZMDE BAŞARI
ENGELLİ SPORCULARIMIZDAN, ATLETİZMDE BAŞARI
24 Mayıs 2011 - 00:00
10-16 Mayıs Sakatlar Haftası kapsamında İlimiz stadyumunda, İl ve İlçelerde bulunan Sinop Engelsiz Yaşam Merkezi Müdürlüğü, Ayancık Özel Ozan Can Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Boyabat Beyaz Menekşeler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Gerze Doğan Güneş Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi, Sinop İlkevim Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi ve Sinop İlköğretim Okulu ve İş Okulundan 21 bayan 40 erkek olmak üzere 61 engelli sporcularımızın katılımıyla koşu, gülle atma ve uzun atlama dallarında Atletizm müsabakaları yapılmıştır. Müsabakada dereceye giren arkadaşlarımız ve dereceleri aşağıdaki listede belirtilmiştir.
10-16 Mayıs Dünya Sakatlar Haftası
Atletizm Müsabaka Sonuçları
Adı Soyadı Kurum Adı Derece
50 m. Kızlar:
1- Hicran BODUR Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 09.50
2- Fatma MERMER Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 10.20
3- Bircan DEMİRTAŞ Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 10.21
50 m. Erkekler:
1- Mustafa MADEN Sinop İ.Ö.O ve İş Okulu 09.09
2- Kaan YAVUZ Sinop İ.Ö.O ve İş Okulu 09.76
3- Samet KURTULMUŞ Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 09.90
100 m. Kızlar:
1- Arife KONAK Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 16.42
2-Yaren Rana GÜN İlk Evim Reh.Merk.ve Spas.Çoc.Dern. 20.02
3- Sevgi ÖZLÜ Sinop İ.Ö.O ve İş Okulu 20.38
100 m. Erkekler:
1- Sezgin ŞEKER Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 12.96
2- İsa GÜMÜŞ Sinop İ.Ö.O ve İş Okulu 13.81
3- Aziz ASLAN Sinop İ.Ö.O ve İş Okulu 16.83
200 m. Kızlar:
1- Ebru ATİLLA Ayancık Ozan Can Özel Eğt.Merk. 43.06
2- Ceylan ERGİN Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 47.16
3- Hatice GÜLBAHAR Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 47.97
200 m. Erkekler:
1- Efecan AYDIN Boy.Beyaz Menekşeler Özel Reh.Mrk. 33.79
2- Hikmet TAŞTUTAN Sinop İ.Ö.O ve İş Okulu 36.54
3- Fatih AKTAŞ Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 42.39
Gülle Atma Kızlar:
1- Hazine BODUR Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 5.75
2- Arife KONAK Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 5.65
3- Ceylan ERGİN Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 4.65
Gülle Atma Erkekler:
1- Efecan AYDIN Boy.Beyaz Menekşeler Özel Reh.Mrk. 7.13
2- Hikmet TAŞTUTAN Sinop İ.Ö.O ve İş Okulu 6.65
3- İsa GÜMÜŞ Sinop İ.Ö.O ve İş Okulu 6.61
Uzun Atlama Kızlar:
1- Arife KONAK Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 2.98
2- Nagihan BOSTAN İlk Evim Reh.Merk.ve Spas.Çoc.Dern. 2.21
3- Ayşe BODUR Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 2.03
Uzun Atlama Erkekler:
1- İsa GÜMÜŞ Sinop İ.Ö.O ve İş Okulu 4.22
2- Sezgin ŞEKER Engelsiz Yaşam Bakım ve Reh.Mrk. 3.83
3- Hikmet TAŞTUTAN Sinop İ.Ö.O ve İş Okulu 3.62
Berrin GÜRLEYEN
Sinop Özel Sporcular
Spor İl Temsilcisi
Bu haber 23977 defa okunmuştur.
FACEBOOK YORUMLAR